Digitální agentury u nás mají v posledních letech plné ruce práce. Zdá se, že často až přehnaně šetřiví klienti si konečně uvědomují dalekosáhlý význam online marketingu pro jejich podnikání. S větším objemem práce ale přichází i větší množství smluv – a papírování nemá rád nikdo. Jak z toho ven?

Správa webu, sociálních sítí, řízení PR aktivit… to je jen několik klíčových frází, které vám asi přijdou na mysl, když si představíte činnost v digitální agentuře. Je toho samozřejmě mnohem víc. Co chvíli navíc přicházejí noví klienti – a tu a tam bohužel nějací i odcházejí. Všechno je zkrátka a dobře v neustálém pohybu.

Investujte svůj drahocenný agenturní čas do důležitějších činností, než do času stráveného u tiskárny…

Řekněte byrokracii stop

Tolik pro ilustraci. S agendou klientů jde ruku v ruce samozřejmě i docela slušný objem papírování. Smlouvy, dohody a celá řada dalších dokumentů. Šikovný administrativní pracovník (kterého ve svém týmu nepochybně máte i vy). Stohy papírů se ale mezitím kupí v šanonech všude kolem – a po čase je prostě vyhodíte nebo skartujete. Životní cyklus takové papírové smlouvy je zátěží pro odpovědného zaměstnance i pro životní prostředí.

Je tohle všechno ale opravdu nutné?

Příště to zkuste s iSmlouvou

Naše aplikace dokáže pomoci i vám. Digitální agentura by podle našeho mínění měla být především právě tím slovem na d. Až budete příště mluvit s některým ze svých zákazníků, představte mu iSmlouvu. V appce si můžete dopředu připravit návrh smlouvy (můžete taky využít řadu předpřipravených šablon) a klient ji jen podepíše na svém telefonu, tabletu nebo na laptopu s touchpadem. Podepsat lze jednoduše prstem nebo třeba stylusem.

Po právní stránce digitální smlouva z naší aplikace samozřejmě zcela odpovídá té klasické na papíře. Nemusíte se ale nikde scházet nebo si přeposílat několikastránková lejstra.
Klient nepodepisuje nic, s čím by nesouhlasil. Smlouvu mu můžete odeslat e-mailem a on podepíše až tehdy, co si vezme čas na rozmyšlenou. Nebo vám navrhne vlastní podobu smlouvy. Vše už je jen a jen o komunikaci.

iSmlouva disponuje funkcí One Device Sign (Podpis na jednom zařízení). Zákazník nemusí nic instalovat ani se nikam registrovat. Hned podepisuje. Pro ověření pravosti podpisu ještě odesíláme na klientův telefon SMS s potvrzovacím kódem – až s jeho zadáním je smlouva uzavřena.

Buďte jako Digitální agentura digitální doslova a do písmene…

100% bezpečnost

Digitální podpisy přes iSmlouvu jsou zcela bezpečné a právně závazné. Ve všech státech Evropské unie jsou uznány směrnicí číslo 910/2014/EC neboli eIDAS.

iSmlouva konkrétně zajišťuje tzv. zaručený elektronický podpis (AdES), který (jak již bylo napsáno výše) vyžaduje identifikaci podepisující osoby. Tento podpis zcela odpovídá veškerým smlouvám uvedeného typu.