Podívejte se na to, jak funguje iSmlouva v praxi

Realitní makléř

Realitní makléři to v naší republice mají stále docela těžké. Této branži chybí několik potřebných regulací a neusnadňují to ani neseriózní zájemci a tzv. realitní turisté, kteří navštěvují prohlídku za prohlídkou. Do toho neustálé papírování – jak z toho ven?

Více

Provoz autoservisu

Během jedné prohlídky nebo opravy vozu vytiskne technik klidně i desítky papírů. A to je řeč jen o těch, které zákazník vidí. A co potom všechny ty servisní listy a interní dokumentace? iSmlouva dokáže pomoct i tady.

Více

Obchod

Obchodník má prodávat – bavit se s klienty, poznávat jejich potřeby, navrhovat řešení, uzavírat obchody, o klienty pečovat. Cokoliv, co ho od toho odvádí, je špatně. Proto má smysl přejít na digitání podpis obchodních dokumentů.

Více

Finanční poradce

Některá povolání zkrátka vyžadují prakticky nepřetržitou práci se smlouvami a dalšími dokumenty. A právě v těchto případech je platforma iSmlouva nejefektivnějším řešením. V dnešním článku vám ukážeme, jak dokáže usnadnit život finančnímu poradci.

Více

Digitální agentura

Zdá se, že často až přehnaně šetřiví klienti si konečně uvědomují dalekosáhlý význam online marketingu pro jejich podnikání. S větším objemem práce ale přichází i větší množství smluv – a papírování nemá rád nikdo. Co s tím?

Více

Řízení dokumentů, procesů a projektů

Lidé se mohou soustředit na klíčové činnosti, netráví čas a energii sháněním podpisů. Zbavení se papíru sníží náklady. Automatizace zrychlí tok peněz do firmy. Proto má smysl přejít na digitální podepisování.

Více

HR agenda

Snížit administrativní náročnost a soustředit se na činnosti s přidanou hodnotou pro firmu – co více by si pracovník v HR mohl přát? Přesně to přináší digitalizace procesů a elektronický podpis dokumentů v oblasti personalistiky a mezd.

Více

Dodávky projektů

Klient zavolá, že něco potřebuje “včera”. V dobré vůli na tom začnete vyšívat, možná jen s jeho potvrzením OK v mailu. A pak… Snadno získatelný právně závazný podpis dokumentů kolem projektu může předejít mnoha starostem.

Více