Podívejte se na to, jak funguje iSmlouva v praxi

Realitní makléř

Realitní makléři to v naší republice mají stále docela těžké. Této branži chybí několik potřebných regulací a neusnadňují to ani neseriózní zájemci a tzv. realitní turisté, kteří navštěvují prohlídku za prohlídkou. Do toho neustálé papírování – jak z toho ven?

Více

Provoz autoservisu

Během jedné prohlídky nebo opravy vozu vytiskne technik klidně i desítky papírů. A to je řeč jen o těch, které zákazník vidí. A co potom všechny ty servisní listy a interní dokumentace? iSmlouva dokáže pomoct i tady.

Více

Autopůjčovny

Půjčování aut je dnes celosvětově na vzestupu. Trendy rovněž naznačují, že budoucnost se ponese v duchu sdílení aut. Nová ekonomika, ale přitom spousta papírování a zastaralé kancelářské práce. Jak to vyřešit?

Více

Finanční poradce

Některá povolání zkrátka vyžadují prakticky nepřetržitou práci se smlouvami a dalšími dokumenty. A právě v těchto případech je platforma iSmlouva nejefektivnějším řešením. V dnešním článku vám ukážeme, jak dokáže usnadnit život finančnímu poradci.

Více

Digitální agentura

Zdá se, že často až přehnaně šetřiví klienti si konečně uvědomují dalekosáhlý význam online marketingu pro jejich podnikání. S větším objemem práce ale přichází i větší množství smluv – a papírování nemá rád nikdo. Co s tím?

Více

Freelancer

Profesionálové a kreativci na volné noze – neboli takzvaní freelanceři – u nás v současnosti zažívají zlatý věk. Taková forma práce má své výhody – svobodu a časovou flexibilitu, ale také svá problematická místa. A nejpalčivějším z nich je většinou nejistota.

Více

Jste v dobré společnosti