Prodáváte auto a chcete vytvořit kupní smlouvu? Najímáte brigádníka a nemůžete najít vzor vhodné pracovní smlouvy, která by odpovídala vašim požadavkům? Zdá se vám, že dokumenty dostupné na internetu jsou často krátké a jako by jim něco chybělo? Není to jen zdání. Jejich tvůrci je totiž tvoří tak, abyste si museli za poplatek nechat zbytek smlouvy doposlat. S tím už je teď ale konec. S novou aplikací iSmlouva, máte vždy a všude své smlouvy po ruce a bez omezení.

Existuje vůbec člověk, který nikdy v životě nepotřeboval uzavřít nějakou smlouvu? Pravděpodobně ne. Kdo ale má chuť, peníze a čas na to, aby sháněl právníka nebo notáře pokaždé, když něco potřebuje uzavřít. A to nemluvíme o situacích, když jste na druhém konci světa a nutně musíte najmout novou pomocnou sílu. Jenže bez smlouvy to nejde. Co teď? Poletíte kvůli tomu domů? Budete posílat poštou, i když víte, že dokumenty možná dorazí déle, než vy? Dřív byste moc možností neměli. Nyní se situace změnila. Díky digitální revoluci už můžete uzavírat smlouvy kdykoliv a odkudkoliv. Pojďme to vzít ale od začátku. Podíváme se, jaká řešení se vám nabízí.

Smlouvy hledáte na internetu

Potřebujete smlouvu? Co uděláte jako první? Nejspíše začnete hledat na internetu. Stahujete jeden vzor za druhým, abyste následně zjistili, že vám vlastně vůbec nevyhovují, že tam chybí mnoho potřebných údajů nebo je dokument už na první pohled podezřelý a rozhodně nemůže být právně platný. Často se vám stáhne jen strohý náhled a za kompletní dodání si už musíte zaplatit. A co teprve tisk. Také vám vždy dojde inkoust nebo toner v tiskárně ve chvíli, kdy se vám to vůbec, ale vůbec nehodí?

Hodiny strávené hledáním vhodného vzoru a stále nic, čemu by se dalo na 100 % věřit?..

Smlouvu si napíšete sami

Další časté řešení. Nenašli jste na internetu vzor, který by vám přesně vyhovoval, tak si napíšete smlouvu sami a použijete několik různých předloh. Řešení to není špatné, ale máte naprostou jistotu, že tato smlouva je právně platná a kdyby došlo k nějakému problému, dá se vymáhat? Co když odcitujete špatný zákon? Zapomenete na nějakou nezbytnou pasáž apod.?

Zajdete za právníkem

Toto řešení je určitě jedno z těch lepších, ovšem určitě není nejrychlejší a ani nejlevnější. Sice víte, že máte vše právně v pořádku, ale pokud prodáváte třeba kolo za pár tisíc, asi se vám to příliš nevyplatí.

Místo smlouvy dobré slovo

Vyřešili jste to šalamounsky. Smlouvu nemáte vůbec. Vždyť uzavíráte obchod se sousedem od vedle, znáte se roky, tak co by se mohlo stát. Ano, je hezké důvěřovat, ale jak praví moudré pořekadlo, neméně důležité je i prověřovat. Když jde o váš čas, peníze nebo majetek, nemusel by se vám takový risk vyplatit. Když půjčíte sousedovi hromadu peněz a budete se spoléhat jen na jeho slovo, že vám je do pár měsíců vrátí, mohli byste nakonec zůstat s prázdnýma rukama a bez možnosti po něm cokoliv vymáhat.

Se svými sousedy můžete mít skvělé vztahy, ale opatrnost se vyplácí…

Moderní doba si žádá moderní prostředky

Výše zmíněné potíže si uvědomovali i lidé, kteří mají na svědomí aplikaci iSmlouva. Protože je už tato situace štvala a chtěli udělat něco nového, moderního a jednoduchého, vrhli se do tvorby se vší vervou. Výsledkem je novinka, která vám umožní mít jistotu ve všech případech, kdy potřebujete rychle, jednoduše a levně uzavřít písemnou smlouvu. Čekají na vás vzory smluv pro většinu životních i business situací a současná databáze rozhodně není konečná. Bude obměňována a doplňována na základě zpětné vazby.

A jaké vzory smluv máte k dispozici? Všechny nejčastěji využívané. Zmínit můžeme smlouvu o dílo, smlouvu o zápůjčce peněz, nájemní smlouvu, smlouvu o koupi auta apod. U všech vzorů garantujeme jejich správnost a bezpečnost. Jsou připravené podle aktuální právní úpravy ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří.

V současné době připravujeme další vzory smluv. Pokud máte nějaký nápad nebo konkrétní požadavek, neváhejte nám napsat.

Proč je aplikace iSmlouva lepší než ostatní možnosti?

Napadá vás otázka, proč by měla být aplikace iSmlouva lepší? Proč byste ji měli využívat? V první řadě je to velká úspora času, který díky tomu, že máte všechny vzory v jedné aplikaci, ušetříte. Mezi další přednosti patří i bezpečnost a správnost smluv po právní stránce. Nepotřebujete advokátní kancelář, protože my jsme jejich služeb využili za vás.

Už se nestane, že papírovou smlouvu někam založíte nebo omylem vyhodíte. Máte je bezpečně uložené v aplikaci. Nebojte se ani toho, že by se vám k důležitým dokumentům mohl kdokoliv dostat. Vše je chráněné díky využití nejnovějších technologií. Smlouvy podepisujete pomocí digitálního podpisu. A pro ty, kdo tráví spoustu času v zahraničí, máme ještě jednu obrovskou výhodu. Uzavírat smlouvy můžete bezpečně, rychle a jednoduše i na dálku.

Nevěříte? Zkuste to. Vyzkoušejte naší aplikaci ve svém mobilním zařízení. Uvidíte, že vás její příjemný vzhled, jednoduchost ovládání i možnosti, které nabízí, doslova pohltí.

> Chci získat přístup do aplikace jako jeden z prvních <