Jak iSmlouva funguje i výhody, které přináší, jsme vám představili už v předchozích článcích. Možná ale stále ještě tápete v tom, jak by pro vás mohla být užitečná v reálném životě. Zejména tehdy, když potřebujete uzavřít smlouvu jen občas. Protože každá smlouva musí obsahovat určité náležitosti, aby byla platná. A chyba, jak známo, se udělá velice snadno. Přesvědčte se, že iSmlouva může být prospěšná skutečně každému.

Lidé často tápou, když mají sepsat smlouvu. Neví, co má obsahovat, zda je možné ji elektronicky podepsat i jak si ve svých dokumentech udělat přehled, aniž by se nějaký ztratil. Představujeme vám pár příkladů z reálných situací, které mohou potkat každého z nás.

1. Najímáte novou uklízečku

Nechcete už trávit hodiny uklízením svého domu nebo bytu a rozhodli jste se, že si najmete uklízečku. Bude k vám chodit pravidelně jednou týdně za domluvenou odměnu. Aby bylo vše v pořádku i po právní stránce, musíte mezi sebou uzavřít vhodnou smlouvu. Už ale není nutné hledat správný vzor na internetu, upravovat, tisknout apod. Jednoduše si najdete vhodný dokument v aplikaci iSmlouva, dáte ji do ruky mobilní telefon se smlouvou, necháte podepsat a vše je vyřešeno během pár sekund.

2. Dovolená a smlouva na dálku

Máte rozjednanou smlouvu o nájmu, protože si chcete pronajmout nový byt? Jenže pronajímatel se ne a ne vyjádřit a vám se pomalu přiblížil termín dovolené. Říkáte si, že o těch pár dní se to už nezblázní a vyrazíte na cesty. Jenže ouha. Zazvoní telefon, byt je váš. Jenže smlouvu musíte podepsat hned, jinak dostanou přednost jiní zájemci. Dříve byste pravděpodobně měli smůlu, ale s iSmlouvou se už děsit nemusíte. Prostě ji podepíšete a je to. Stejně jednoduše vyřešíte i pracovní smlouvu, podpis objednávky apod. Už se nemusíte bát nikam odjet, protože na vás visí celá firma.

S iSmlouvou si můžete v klidu užít dovolenou bez starostí…

3. NDA (dohoda o mlčenlivosti)

Máte důležitého klienta a sešli jste se v restauraci, abyste si předali první informace o projektu. Jenže ty by neměly slyšet žádné jiné uši. Jejich držitel začíná mít obavy a rád by uzavřel Dohodu o mlčenlivosti. Jenže kde ji uzavřít? V kavárně? Tam není prostor pro řešení a podepisování tak důležitých dokumentů. A ani kancelář není úplně nejlepším místem na světě. Co pro tentokrát vynechat papírovou formu, tisknutí a podepisování? Máte iSmlouvu. Už žádné papíry.

4. Uschovávání papírových smluv a jejich bezpečnost

Hodnotu každé společnosti tvoří její klienti, tým a samozřejmě know how. A právě to bývá velmi často uloženo v šanonech na chodbě nebo ve skladu, kam se může dostat úplně každý. Teď už je můžete mít vždy v bezpečí. Uložte si je bezpečně do aplikace iSmlouva. Budete je mít více pod dohledem a v naprostém bezpečí, protože přístup k nim získají jen oprávněné osoby. Nedostane se k nim nikdo, komu přístup nedáte. Ani my ne.

Zabezpečte své smlouvy z dohledu nepovolaných osob jednou provždy…

Líbí se vám iSmlouva? Zkuste ji a možná se i pro vás stane nepostradatelným pomocníkem v mnoha životních situacích.

> Chci získat přístup do aplikace jako jeden z prvních <