Potřebujete, aby klienti vyplnili na vašem webu jednoduchý formulář a po jeho odeslání jim odešel k podpisu konkrétní dokument či jejich sada? Výsledný podepsaný dokument má mít běžnou právní závaznost a potřebujete ho mít uložený jak vy, tak vaše protistrana?  Není nic jednoduššího. Využijte iSmlouvu.

Co je iSmlouva?

iSmlouva je cloudová aplikace pro vytváření, správu a uzavírání dokumentů v digitální podobě. Umožňuje podepisovat jakékoliv dokumenty obdobou vašeho běžného podpisu zaznamenanou na počítači, mobilu či jiném chytrém zařízení. Jedná se o tzv. dynamický biometrický podpis. Právní závaznost má přitom stejnou jako běžný podpis na papíře, viz EU Direktiva eIDAS.

Jak si službu můžete vyzkoušet?

Chcete-li si podpis rychle vyzkoušet, není nic jednoduššího. Zadejte své jméno, e-mail a telefon do tohoto formuláře, a přijde vám příklad dokumentu k vašemu podpisu.

Jak propojení webu s iSmlouvou funguje?

 1. Zájemce vyplní své osobní a další údaje v běžném webovém formuláři, který je odesílá odešle na unikátní e-mail či webovou adresu. 
 2. Po vyplnění zájemci dostanou SMS a e-mail s odkazem na stránku, které po 2faktorovém ověření přes SMS mohou přečíst dokument či sadu dokumentů a podepsat je. Nepotřebují k tomu žádnou aplikaci, stačí jim webový prohlížeč. 
 3. Výsledný podepsaný dokument oni dostanou na svůj e-mail, vy si je můžete nechat uložit na nějaké souborové úložiště. 

Co je k tomu potřeba?

 • Vytvořený účet na www.ismlouva.cz a nakoupené kredity pro jednotlivé podpisy, nebo měsíční tarif pro určitý objem podpisů měsíčně. Platí se za podepsaný dokument, podepíšete jeden, zaplatíte jeden, podepíšete tisíc, zaplatíte za zvýhodněnou cenu tisíc, více viz www.ismlouva.cz/cenik/
 • Nahraný vzor dokumentu či dokumentů do iSmlouvy, kde je řečeno, na jakém místě  dokumentu budou umístěny jednotlivé údaje z formuláře, případně pravidla, jaké části dokumentu ukázat či skrýt při různých volbách ve formuláři.
 • Od iSmlouvy dedikovaný e-mail či www požadavek, který budete používat k odesílání dat z formuláře, a určení toho, odkud může být odesílán.
 • Od vašeho webaře vytvořený formulář na vašem webu, který odesílá údaje na dedikovaný e-mail či www požadavek (POST).

Příležitost pro výdělek

Vytváříte weby a mohli byste iSmlouvu uplatnit na více svých projektech?  Skvěle. Dejte nám vědět, zařadíme vás do našeho partnerského programu .

Z útraty každého svého klienta pak získáte 12 – 20 %. Podklady k fakturaci dostanete každý měsíc.

A šlo by ještě tohle?

Často se nám stává, že zákazníci začnou s “Potřebujeme jen z formuláře poslat dokument k podpisu”.  V průběhu diskuze ale vyplyne, že by se hodilo, aby se někdo dozvěděl o vyplnění formuláře. O tom, že protistrana právě dokument podepsala. Nebo odmítla podepsat. Nebo nepodepsala do určitého termínu. Nebo že záznam o vyplnění je třeba evidovat v nějaké tabulce. Nebo že vlastně dokumenty je možné odeslat, až když někdo dovyplní či zkontroluje nějaké údaje. Nebo je třeba výsledné dokumenty uložit v nějakém systému. 

Dobrá zpráva je že toto je velmi snadno řešitelné díky integračním službám typu Integromat či MS Power Automate. V nastavení potřebných automatizací vám rádi pomůžeme nebo vás nasměrujeme na zkušené partnery. Rozsah může být různý – od krátkých konzultací po realizaci na klíč.

Proč do toho jít s iSmlouvou?

 • Uživatelské rozhraní v češtině, česká marketingová komunikace, návaznost na lokální prostředí, např. vazba na ARES.
 • Propojení na lokální výrobce a implementátory různých systémů, například obchodních/CRM
 • Jednoduchá cenová politika dle objemu podpisů viz www.ismlouva.cz/cenik, ceny od 20 Kč za podepsaný dokument, 2-faktorové ověření přes SMS přímo v základní ceně.
 • Produkt vhodný pro střední a menší firmy (SME/SMB) a oddělení velkých firem s akutní byznysovou potřebou zefektivnit proces a zároveň dostatečnou nezávislostí na centrále.
 • Zrychlení a usnadnění procesů s podepisováním zlepší tok peněz do firmy.
 • Zbavení se papírů přinese snížení nákladů, tým zároveň může dělat něco užitečnějšího.
 • Realizace je “na pár kliků”. Je to okno příležitosti, jak skokově zvýšit efektivitu svou nebo svých klientů v rámci “digitalizace firem”. Využijme ji.

Tuto formu spolupráce u nás v iSmlouvě řeší specialista na Partner Business Development – Roman Řípa. Neváhejte jej kontaktovat na roman.ripa@ismlouva.cz.