Aktuální dění nás všechny zasáhlo. Zároveň si ale uvědomujeme, že svět se musí točit dál. Přiznáme se, že když jsme s myšlenkou naší aplikace přišli, podobná situace nás nenapadla ani ve snu. Jestli ale někdy byl lepší čas podepisovat dokumenty bezkontaktně, je to právě dnes.

Potřebujete pracovat i z domova? Naše aplikace vám umožní uzavírat dokumenty v reálném čase, na libovolném místě i zařízení. Stačí, abyste byli připojeni k internetu. Bezpečně, jednoduše, závazně.

Je to legální?

Digitálně podepsané dokumenty pomocí aplikace iSmlouva jsou uznávané, platné a právně závazné téměř v každém odvětví a civilizované zemi na světě. Digitální podpis použitý v aplikaci iSmlouva má stejnou právní váhu a vymahatelnost jako vlastní rukou podepsaný papírový dokument. Právní úprava digitálních podpisů se může v různých částech světa lišit, my garantujeme legalitu na území Evropské unie a USA.

Co budu potřebovat?

Bude stačit jakékoli chytré zařízení připojené k internetu – smartphone, laptop nebo tablet. Plus funkční e-mailová adresa.

Co potřebuje protistrana?

Přesně to, co i vy. Počítač nebo chytré zařízení připojené k internetu a platný e-mail.

Jak začít?

Zaregistrujte se v naší aplikaci. My vám nadělíme kredity zdarma, na kterých si vše můžete vyzkoušet.

Kdy můžu podepsat svou první smlouvu?

Za 5 minut od chvíle, kdy čtete tato slova, můžete mít podepsanou smlouvu z obou stran.