Když se u mě někdy během roku 2015 poprvé zrodil nápad vytvořit službu, která by opravdu každému umožňovala elektronicky podepsat prakticky libovolný dokument, okolí se na mě tehdy dívalo tak trochu skrz prsty. Digitální podpis byl tehdy skutečně ještě v plenkách a vlastně pro něj neexistovaly ani potřebné úpravy v zákoně.

Technologický pokrok je ale rychlejší než kdy v minulosti a v roce 2019 už byla situace úplně jiná. Praštili jsme do toho a vznikla iSmlouva. A věci nabraly rychlý spád. Na první milník v podobě 10 tisíc podepsaných dokumentů jsme si počkali skoro rok, za pouhých pár dalších měsíců jsme ale toto číslo více než zdvojnásobili. Rok 2020 je sice všelijaký, rozhodně ale přinesl nové impulsy a výzvy a my můžeme hrdě a s jistotou říci, že je o naše služby zájem a že se stále posouváme dál a dál.

I proto jsme se rozhodli zamířit do světa – stále více našich klientů pravidelně uzavírá obchodní vztahy se zahraničními partnery, a my chceme být u toho. A jelikož jsme cítili, že z kabátu iSmlouvy už tak trochu vyrůstáme, rozhodli jsme se pro kompletní rebranding.

iSmlouva se tak mění na Signi – webovou službu, která vám elektronický podpis a digitalizaci dokumentů přiblíží ještě více. Stále jsme to my, domácí tým – nikdo nás nepřevzal ani se nestěhujeme za oceán. Jen chceme naši hru posunout zase na novou úroveň a přinášet vám ještě komplexnější, a především kvalitnější služby. Rovněž věříme, že se k nám připojí ještě více firem a jednotlivců. Elektronický podpis je zážitek, který bude hrát v budoucnu významnou roli.

Ondřej Synovec, CEO