Zveme vás na webinář ze série #DigitalniFirma na téma Ušetřete čas, náklady a administrativu v HR díky elektronickému podpisu.

Termín: úterý 10. listopadu od 9 do 10 hodin

Program:

  1. Právní aspekty elektronického podepisování v oblasti HR – Jaký je právní rámec pro elektronické podepisování v oblasti HR? V jakých případech lze využít? Kde jsou nyní omezení a jaké změny se chystají?
    Daniel Vejsada, PRK PARTNERS
  2. Elektronické podepisování v praxiUkázka podpisu v aplikaci iSmlouva. Příklady oborů a v nich používaných dokumentů.
    Roman Řípa, iSmlouva
  3. HR proces digitalizovaný od začátku do konce Kde a jak s elektronickým podepisováním v HR začít? Jak může vypadat komplexnější řešení? Praktické rady – co dělat a čemu se vyhnout.
    Milan Mahovský, JOB#1

Přístup na webinář je pro registrované zdarma.

Na webinář se prosím zaregistrujte zde:

REGISTROVAT NA WEBINÁŘ 


Na webináři vystoupí:

Daniel Vejsada

www.prkpartners.com
Dlouhodobě se zaměřuje na oblast pracovního práva, aktivně se věnuje též přednáškové a publikační činnosti v této oblasti. Ve své praxi zastupuje zejména klienty v soudních řízeních v pracovněprávní oblasti a zaměstnavatele před inspektoráty práce. Intenzivně se věnuje digitalizaci pracovního práva.

 

Roman Řípa

www.ismlouva.cz
Profesionál s dlouholetou zkušeností v oblasti zefektivňování byznys procesů, implementací IT řešení a marketingu. Je zodpovědný za rozvoj partnerské sítě ve službě pro elektronické podepisování iSmlouva.

 

 

Milan Mahovský

www.jobno.one
CEO firmy JOB#1 a jednatel společnosti mBlue, bývalý HR Manažer Eurotel/O2. Zabývá se digitalizací náborového procesu a HR. Jeho snem je, aby se oblast HR stala “paper-free” a “boring-free” při co nejnižších finančních a časových nákladech.