Zveme vás na webinář ze série #DigitalniFirma na téma Podepisujte dokumenty v prostředí Microsoft elektronicky – jednoduše, rychle, bezpečně.

Termín: úterý 20. října od 9 do 10 hodin

Program:

  1. Právní aspekty elektronického podepisování – Co se skrývá pod pojmem elektronický podpis dle EU nařízení eIDAS? V jakých případech lze podpis využít?
    Ondřej Hanák, AK KROUPAHELÁN
  2. Elektronické podepisování v praxiUkázka podepisování v aplikaci iSmlouva. Příklady oborů a v nich používaných dokumentů.
    Roman Řípa, iSmlouva
  3. Obchodní proces digitalizovaný od začátku do konce Ukázka procesu s využitím Microsoft Sharepoint.
    Jan Hájek, Networg, Microsoft Certified Partner

Přístup na webinář je pro registrované zdarma.

Na webinář se prosím zaregistrujte zde:

REGISTROVAT NA WEBINÁŘ

 

Na webináři vystoupí:

Ondřej Hanák

www.kroupahelan.cz
Jako právník se zaměřuje na vše, co aspoň trochu souvisí s technologiemi – elektronické podpisy, software, videohry apod. Rád překonává svoji profesní deformaci a snaží se tato témata vysvětlovat stručně a srozumitelně.

 

 

Roman Řípa

www.ismlouva.cz
Profesionál s dlouholetou zkušeností v oblasti zefektivňování byznys procesů, implementací IT řešení a marketingu. Je zodpovědný za rozvoj partnerské sítě ve službě pro elektronické podepisování iSmlouva.

 

 

Jan Hájek

networg.com/cz
Působí ve společnosti NETWORG, která se primárně zabývá světem kolem Microsoftu a Power Platformy. Zároveň je držitelem ocenění Microsoft MVP a věnuje se široké škále technologií kolem Microsoftu.