Zveme vás na webinář ze série #DigitalniFirma na téma Jak na kompletní elektronickou správu smluv: příprava, podepsání i archivace.

Termín: čtvrtek 22. října od 9 do 10 hodin

Program:

  1. Právní aspekty elektronického podepisování – Co se skrývá pod pojmem elektronický podpis dle EU nařízení eIDAS? V jakých případech lze podpis využít?
    Ondřej Hanák, AK KROUPAHELÁN
  2. Elektronické podepisování v praxiUkázka podepisování v aplikaci iSmlouva. Příklady oborů a v nich používaných dokumentů.
    Roman Řípa, iSmlouva
  3. Obchodní proces digitalizovaný od začátku do konce Ukázka procesu s využitím systému pro správu dokumentů Team assistant
    Martin Krejčí, Neit Consulting

Přístup na webinář je pro registrované zdarma.

Na webinář se prosím zaregistrujte zde:

REGISTROVAT NA WEBINÁŘ

Na webináři vystoupí:

Ondřej Hanák

www.kroupahelan.cz
Jako právník se zaměřuje na vše, co aspoň trochu souvisí s technologiemi – elektronické podpisy, software, videohry apod. Rád překonává svoji profesní deformaci a snaží se tato témata vysvětlovat stručně a srozumitelně.

 

 

Roman Řípa

www.ismlouva.cz
Profesionál s dlouholetou zkušeností v oblasti zefektivňování byznys procesů, implementací IT řešení a marketingu. Je zodpovědný za rozvoj partnerské sítě ve službě pro elektronické podepisování iSmlouva.

 

 

Martin Krejčí

Má více než šestiletou praxi v automatizaci interních procesů v malých českých i velkých mezinárodních společností. Se svým týmem nadšeně pomáhá klientům se zjednodušením administrativy správným použitím platformy Team assistant.